Arsoy Mimarlık & Mühendislik

Arsoy Mimarlık,
Hayatınıza dokunan tasarımların ofisi.

Firmamız 2006 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yenilik ve ilerlemeyi hedef edinen bir anlayışla günümüze kadar gelmiştir. Arsoy Mimarlık  hizmet götürmeyi tek bir alanda yapmamış hizmet çeşitleriyle beraber sınır tanımayan anlayışı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır.

İşini titizlikle yapan profesyonel ekipleriyle kalbinin attığı pek çok ülkeye mimarlık alanında hizmet götürmektedir. Hem tasarım hem de uygulamayı kendi bünyesinde yapabilen, Mimarlık alanında her zaman yenilik ve farklılığın temsilcisi olan firmamız Ülkemiz başta olmak üzere Almanya, İtalya, Hollanda, Dubai gibi pek çok ülkeye hizmet götürmektedir.

Vizyon

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Arsoy Mimarlık aynı zamanda fuar ve organizasyonlar için de hizmet vermektedir. Hem yurtiçi hem de yurt dışında faaliyetlerini yürüten Arsoy Mimarlık kalite ve memnuniyeti birleştirerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İşinde uzman ekibimiz tarafından ürüne yönelik tasarım ve uygulama yapan firmamız anahtar teslim olarak en kısa sürede projeyi size sunmaktadır.

Misyon

Belirlediğiniz hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak hizmet veren Arsoy Mimarlık ‘’ AVM ve CADDE Mağazaları, MİMARİ / İÇ MİMARİ , STAND , ENDÜSTRİYEL tasarım ve uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Özel tasarım ekibini sizin hizmetinizde bulunduran firmamız, istekleriniz doğrultusunda bir proje hazırlayarak uygulamasını oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Arsoy Mimarlık, bu memnuniyet sayesinde büyüyüp, gelişerek günümüze kadar gelmeyi başaran ve adından sıkça söz ettiren öncü firmalardan biri olmuştur.

571

Tamamlanmış Proje

350

Mutlu Müşteri

3

Farklı Ülkedeyiz

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy