Arsoy Mimarlık & Mühendislik

Ev Tasarımı ve Dekorasyonu

Ev dekorasyonu ihtiyacınız varsa görsel araştırmalar ile birçok detaya boğulmuş olabilirsiniz. Eviniz tasarım güncellemesine ihtiyaç duyuyor ve bütçeniz kısıtlıysa en hızlı çözümlerin atölyesine hoş geldiniz. Birçok dekor fikri ile farklı yaşam alanlarına dokunan Arsoy Mimarlık yeni yaşam alanları sunmaktan büyük keyif duymaktadır.

Evinizde vurgulu bir duvar, renkli aydınlatma seçeneği veya mobilyalar ile önemli dokunuşlar sağlanabilir. Evinizdeki tüm alanları yenileyerek modaya uygun bir yanda da zamana uyum sağlayan rafine bir hale getirebiliriz.

Tasarımların mükemmelliği ve uygulama başarımızın merkezinde kaliteli hizmet ve araştırma çılgınlığı yer almaktadır. Arsoy Mimarlık olarak beklentilerin ötesine geçmek ve yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmenin önemini biliyoruz.

Okuma köşeniz var mı? Birçok projemizde yaşantınıza değecek böylesine güzel bir alanın olmadığını gözlemledik. Eğer belirlenmiş bir okuma köşeniz yoksa size harika bir alan yaratabiliriz. Eğer mevcut yapınızın yaşam alanı buna yeterli değilse oturma odanızı bir salon alanı olarak çift göreve hizmet edecek şekilde tasarlayabiliriz. Hem sofistike hem de ev gibi gösterecek mükemmel kumaş detayları ve şekillere sahip mobilyalar ile stratejik bir yaklaşım sergilenebilir.

Alandan beklentinizi siz bilmezseniz, tasarım değiştirdiğinizi sandığınız gereksiz bir maliyet kaybı doğurur. İşi uzman mimarlara bırakın ve evinizin tasarımını, dekorasyonunu baştan yaratasınlar. Arsoy mimarlık ofisi olarak ev dekorasyon fikirlerimizde önce yaşam alanını nasıl kullanmak istediğinizi, sizi dinlendiren ve eğlendiren detayları öğrenerek alana uygun fikir araştırmasına geçiyoruz. Evin bir hikayesi olacak ise bunu içini dolduran kişilerle bağdaşmış bir hale getirmeliyiz.

Renk detayları ile alışagelmiş durumların dışına çıkabilmek büyük cesaret ister. Aynı zamanda daha soft ve birbirini tamamlayan doğru kombinasyonlar tercih edilmelidir. Yatak odası tasarımında yumuşak siyah bir boya rengi tercih edebilirsiniz. Tabi bu odanızın aldığı ışık oranıyla tercih uygunluğu ortaya çıkacaktır. Bu renk tonunu eklektik mobilyalar ile güzel bir şekilde uyum yakalayabilirsiniz.

Ev Tasarım Fikrileri

Ev tasarım fikirlerinize bir kitaplık alanı da ekleyebilirsiniz. Özellikle okuma alışkanlığımızı arttıracak ve yeni konular hakkında bilgi düzeyine katkı sağlayacak bir mini kütüphaneye sahip olmak müthiş fikir olabilir. Mürekkep lekeli ahşap modern bir sandalyeye sahip, yine doğal ahşap bir kitaplık dekorun önemli parçası haline getirilebilir. Kitaplığınızın dekor uyumuna göre belirlenmesi raf süslemesi içinde bir yol göstericidir. Kitap yığını haline getirmek yerine monotonluğu kırabilecek dekor aksanları, vazolar ve heykeller gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Kitapları renkle koordine edebilirsiniz. Buradaki aksiyon daha uyumlu his vermekle kalmayacak, aynı zamanda koleksiyonunuzda çok sayıda parlak renk mevcutsa bunlar daha ön plana çıkacaktır.

Mimarlık ofisimizden evinizin dekorasyonu için yaratıcı ve daha kullanışlı bir tasarım fikri edinebilirsiniz. Ev tasarımı ve dekorasyon hizmeti için bize hemen ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy